cPanel İnstallatron Otomatik Kurulum

cPanel Linux 0
Paylaş:

Hosting hizmetiniz üzerinden isimtescil.NET müşterilerine özel hazır kurulum aracımızdan en güncel bilindik CMS yazılımlarını otomatik olarak kurulum yapabilirsiniz. İnstallatron, WordPress, Joomla, OpenCart, MyBB forum gibi yazılımları ftp dosya yükleme, database oluşturma gibi otomatik olarak kurmanızı sağlar. Wordpress ve benzeri yazılımları aşağıdaki adımları takip ederek kısa bir süre içerisinde cPanel üzerinden kolaylıkla kurulum yapabilirsiniz. Dilerseniz sayfanın en alt bölümünden de videolu anlatımımızı izleyebilirsiniz.

İsimtescil.NET Üzerinden Üye Girişi yaptıktan sonra sırasıyla Hybrid Panel >  Hostinglere Atanmış Domainlerim (Domain seçiniz) > Hosting bilgilerim menüsü altında Panel Adresiniz bölümünde bulunan  (http://93.89.225.xxx:2082) İP linke tıklayınız. Açılan cPanel üzerinden aşağıdaki kurulum adımlarını takip ederek rahatlıkla kurabilirsiniz.

Otomatik kurulum aracı sadece cPanel kullanımına açıktır. Wordpress, Joomla, OpenCart, MyBB forum kullanımı için Linux platforma geçiş yapmanız gerekmektedir.

İlgili Menü ekran alıntıları aşağıda paylaşılmıştır.