Hybrid Panel Platform Değiştirme

HybridPanel 0
Paylaş:

Hosting hizmetlerimiz üzerinde Linux ve Windows olmak üzere 2 platform bulunmaktadır.

Windows Platform sunucular üzerinde asp, .NET, html, php projeler çalıştırabilirsiniz. Linux sunucular üzerinde ise php, html projeler çalıştırabilirsiniz.

Hybrid Panel Platform Değiştirme işlemi Windows Platformdan Linux Platforma yada Linux Platformdan Windows Platforma geçişinizi sağlar.

Satın alımı yaparken yada proje değişikliği yaptınız da ve platform değiştirmeniz gerektiği konularda Platform değiştirebilirsiniz. Platform değiştirmek için İsimtescil.NET Üzerinden Üye Girişi yaptıktan sonra sırasıyla Hybrid Panel >Geçerli Hosting seçiminizden sonra Windows hostinge geç/Linux hostinge geç butonu üzerinden platform değişikliği sağlayabilirsiniz.

Platform değişikliği tüm paketinizde gerçekleştirilir ve tüm verileriniz silinir, yedekten tekrar geri dönülemez. Bu yüzden işlem yapmadan önce yedeklerinizi almanız gerekmektedir. Bayi hizmeti haricinde Mail sunucularımız hosting sunucularımızdan farklı olduğu için mail hesapları üzerinde kayıp yaşamazsınız.

Platform değişikliğine ilişkin https://www.isimtescil.tv/isimtescil-hosting-platform-degisikligi/ videomuzu izleyerek işlem sağlayabilirsiniz.