Web site yedekleme ve yedek yükleme işlemleri.

Hosting SSS 0
Paylaş:
Paylaşımlı hosting hizmetlerimiz üzerinde yedekleme opsiyonel ve sistemsel olarak sunulmaktadır.  Yedekleme işlemini günlük, haftalık ve aylık periyotlar halinde gerçekleştirilmektedir.

Hosting yönetim panelinizden  backup alabilir ve istediğiniz zaman geri yükleyebilirsiniz. m

Web Site Yedeği Alma:

cPanel üzerinden yedekleme işlemi sağlayabilmek için detaylı anlatım: https://goo.gl/dAZpt2

Web Site Yedeğini Geri Yükleme:

Hosting paket değişikliklerinde veya farklı bir sağlayıcı üzerinden isimtescil.net kullanıcınızda bulunan hosting paketine web sitenizi taşımak istiyorsanız ve elinizde bir “tar.gz” uzantılı cPanel yedeği bulunuyorsa bu yedeği destek ekibimize ulaştırarak yüklenmesini isteyebilirsiniz.

tar.gz yedeği isimtescil.net sunucularında restore etme işlemi müşterilerimiz için pasif duruma getirilmiş olup sadece destek ekiplerimiz yükleme sağlayabilmektedir. Bunun sebebi, sunucu üzerinde anlık kaynak tüketime sebep olmasından dolayı aynı sunucu üzerinde barınan diğer web sitelerinde sorun yaşatmasından kaynaklanmaktadır. Bu tür engellemeler istemiyorsanız, kendi yapılandırmanızı yapabileceğiniz bir VDS Sunucu tercih edebilirsiniz. VDS Sunucu paketlerimizi ‘’ https://www.isimtescil.net/sunucu/en-ucuz-cloud-sunucular.aspx ‘’ adresinden inceleyebilirsiniz.