Hybrid Nedir?

İsimtescil Hybrid Cloud Platformu

Hybrid teknolojisi ile tanışın

Hybrid Cloud teknolojisi, birbirinden bağımsız ve yüksek donanım özelliklerine sahip fiziksel sunucuları tek bir omurga üzerinden yöneterek, yüksek performans ihtiyaçlarına kesintisiz çözümler sunuyor.

Tam stabilite ile optimize edilen isimtescil Hybrid Cloud Teknolojisi, ileri seviye sanallaştırma yazılımları ile sunucu kaynaklarını anlık talepler doğrultusunda paylaştırıp, maksimum verimlilik ve en uzun up-time oranını garanti ediyor.

Neden Hybrid Cloud?

KLASİK HOSTING ALTYAPISI
HYBRID CLOUD HOSTING ALTYAPISI
Sunucu kaynakları
SINIRLI
SINIRSIZ
Dinamik yük paylaşımı
YOK
VAR
Multi-Platform yapı
YOK
VAR
Disk arızasında kesinti
VAR
YOK
Güç arızasında kesinti
VAR
YOK
Yedeklenebilir disk kaynağı
SINIRLI
SINIRSIZ
Güvenlik kabiliyeti
DÜŞÜK
YÜKSEK
Performans Kayıplarını Unutun
İsimtescil Hybrid Cloud Hosting kullanıcıları, sunucularını paylaştıkları diğer projelerin yüksek kaynak tüketimlerinden etkilenmez, kendilerinden bağımsız nedenler yüzünden yaşanan yavaşlama veya durma problemleri ile karşılaşma oranları mümkün olan en düşük seviyededir.
En hızlı e-ticaret platformları, en aktif bloglar
Geniş trafik bantları ve yüksek güvenlik standartları ile yük altında dahi tam verimlilik prensibi ile çalışan isimtescil Hybrid Cloud teknolojisi, müşterilerini ürün medyaları (imajlar, videolar) için bekletmek istemeyen e-ticaret girişimcileri ve binlerce ziyaretçiyi sayfalarında ağırlayan haber, sinema, fırsat ve şirket siteleri için de en ideal seçim.
İşletim sistemi bağımsız yapı
Sunucunuz üzerindeki işletim sistemi ne olursa olsun Bulut Bilişim standardını sürdürülebilir kılan İsimtescil Hybrid Cloud teknolojisi, kullanıcılarına diledikleri an platform değiştirebilme imkanı sunar. Üstelik İsimtescil Hybrid Cloud müşterileri, SINIRSIZCA gerçekleştirilebilen platform değişikliği için hiçbir ek ücret ödemezler.
Profesyonel yedekleme opsiyonu ile periyodik Backup
Veri güvenliğini önemseyen isimtescil Hybrid teknolojisi, seçilen hizmet paketine göre günlük, haftalık ve aylık veri yedeklerinizi dedike backup sunucularında sizin için saklar. Hizmet bedeli karşılığında sistemde aktif olan en son yedeğe istenildiği an geri dönebilen isimtescil Hybrid teknolojisi ile istenmeyen veri kayıpları artık bir risk değil.
Türkiye lokasyonundan hizmet
Tamamı Türkiye’de bulunan isimtescil Hybrid Cloud sunucuları, kendi altyapı yatırımları ile oluşan tüm trafiğin yüsek hızda yönetilebilmesini garanti ediyor. Çevresel veya donanımsal etmenler sonucu oluşabilecek herhangi bir aksamaya anında müdahale fırsatı veren Türkiye lokasyonlu sunucu yönetimi, projelerin arama motorları üzerinde indeks almasını da kolaylaştırıyor.