Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Bu metin, www.isimtescil.net sitesinin kullanım şartlarını içerir. Lütfen dikkatli okuyunuz.

1 - Şartların Kabulü : isimtescil.net sitesine girmekle isimtescil.net kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

2 - Fiyatlar: isimtescil.net'te ücretli ve ücretsiz hizmetler vardır. Ücretsiz hizmetleri ücretli hale, ücretli hizmetleri de ücretsiz hale getirme hakkımız saklıdır. Hizmetlerin bir kısmının veya tamamının geçici veya devamlı olarak kaldırılması hakkı saklıdır. Hizmet ücretlerinin banka havalesi/eft yoluyla ödenmesi durumunda bankanızca sizden gönderim ücreti tahsil olunabilecektir. Hizmet ücretinin kredi kartı ile ödenmesi halinde tarafımızca hizmet bedeli tahsil edilebilinir.

3 - Sitemiz üzerinden yapılan web hosting ve alan adı tescil vb. işlemlerinin tüm sorumlulukları, bu adreslerde ve alanlarda yayınlanacak olan bilgilerin sorumlulukları ilgili firmalara aittir. Üyeler ile ürün sağlayıcılar arasındaki alışveriş ve ticari anlaşmalardan isimtescil.net sorumlu değildir.

4 - Bilgileriniz : Bilgileriniz; kayıt sırasında isimtescil.net'e girdiğiniz veri, metin, fotoğraf, grafik vb. den oluşur. Bilgilerinizin sorumluluğu size aittir, biz bilgilerin online dağıtımında rol oynarız. isimtescil.net'e veya diğer kullanıcılara herhangi bir zarar veya yük getirdiğine inandığı takdirde isimtescil.net bilgilerinizi tamamen veya kısmen yayından kaldırabilir. isimtescil.net'e bırakılan bilgileriniz diğer kullanıcıların kullanımına açıktır. (genel amaçlı kullanımalanları için geçerlidir)

4.1 - Kayıt Şartları: isimtescil.net'e kaydolmanız halinde

a) Kayıt formunu doldururken şahsınız ve firmanız hakkında doğru, kesin, güncel bilgiler vereceğinizi,
b) Üye bilgilerinizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz. isimtescil.net, bilgilerinizin eksik/yanlış olduğunu tespit ederse kaydınızı silebilir. Eğer bir firmayı/kurumu temsilen üye oluyorsanız bu metin, temsil ettiğiniz firma/kurumu bağlamaktadır.

4.2 - Kullanıcı Adı ve Şifre : Kayıt sırasında size bir kullanıcı adı ve şifre verilmektedir. Kayıt işlemi tamamlanınca

a) Bu kullanıcı adı ve şifrenin sizin izniniz olmaksızın kullanılması durumunda isimtescil.net'i uyarmak,b) Siteyi ziyaret ettikten sonra browserı kapayarak siteden çıkmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu paragraftaki maddelere uyulmamasından ötürü kaybedilen veya değiştirilen bilgiden isimtescil.net sorumlu değildir.

4.3 - Bilgileriniz Hakkındaki Kurallar : isimtescil.net'teki bilgileriniz ve sitenin çeşitli yerlerinde tanıtımını yaptığınız ürünlerin, yayınladığınız mesajların, web sitenizde bulundurduğunuz bilgilerin,

a) Sahte, çalıntı olmaması,
b) Üçüncü bir tarafın hiçbir tescil hakkı, teklif hakkı vb haklarının çiğnememesi
c) Yasalara aykırı olmaması (tüketiciyi koruma, haksız rekabet yasası vb.)
d) Pornografi veya çıplaklık içermemesi
e) Hiçbir virüs veya herhangi bir programa zarar verecek bir programlama özelliği içermemesi ve
f) Site üyelerine istenmeyen (spam)mailler gönderme amacıyla kullanmama ilkelerini kabul etmiş sayılırsınız.

5 - Bize Verdiğiniz Haklar : Bilgilerinizi reklam amaçlı kullanabiliriz. Ancak bilgileriniz 3.üncü şahıslara verilmez. Kimlik bilgileriniz gibi veriler sadece bizde saklı kalacak. Bu bilgiler şifrelerinizi ve mail adreslerinizi kaybetmeniz durumunda kimliğinizi doğrulayabilmek için gereklidir.

6 - Gizlilik : isimtescil.net, 6. maddede verdiğiniz hakları, Gizlilik Politikası çerçevesinde kullanacaktır.

7 - Sistemin İşleyişi : isimtescil.net sitesinin ve bu site üzerinden yapılan ticari işlemlerini işleyişini herhangi bir yazılım, alet vb. yoluyla bozma girişiminde bulunmamakla; kendiniz için ikinci bir kullanıcı kaydı yaparak kendiniz hakkında olumlu bir mesaj, başka bir kullanıcı için olumsuz bir mesaj bırakmak gibi yollarla sistemimizdeki geri bildirim mekanizmasını bozmamakla; site üzerinde hiç bir bilgiyi robot, örümcek (spider) gibi otomatik veya manuel bir yöntemle kopyalayarak sistemi istismar etmemekle yükümlüsünüz.

8 - isimtescil.net üzerinden aldığınız domainler "isimtescil.net" in çalıştığı ana firmada başka bir hesaba kesinlikle aktarılmaz. Ancak isimtescil.net in çalıştığı firma dışındaki başka bir firmaya transfer edilebilir.

9 - Firmamıza, telefon, mail, onlinedestek.com ve diğer ulaşım yolları ile küfür,hakaret ve aşağılayıcı ifadelerde bulunan kişilerin üyelikleri askıya alınır. İsimtescil ile çalışmalarına müsade edilmez. Herhangi bir ücret iadesi ve aldığı ürünlerinin başka hesaba taşınma, aktarma gibi işlemler yapılmaz.

10 - Kuralları Çiğnemeniz halinde ne olur? : isimtescil.net, uyarı mesajı gönderebilir, sitede yayınladığınız mesaj/haber/ürün ve diğer bilgileri geçici veya devamlı olarak kaldırabilir, üye kaydınızı silebilir, yasal yollara başvurabilir.

11 - Hosting Kullanım Şartları ;

a) Sınırsız e-mail ve ftp hesabı ticari amaçla veya ücretsiz hizmet olarak ikinci şahıslara kullandırılmaz.
b) Sınırsız domain host hizmeti de ticari amaçlı kullanılamaz.
c) Bant genişliğimiz yüksek olup herhangi bir kısıtlama yapılmamaktadır.
d) Sistemlerimiz özel yazılımlarımızla 7 gün 24 saat gözetim altındadır.
e) Belirli kartlarda taksit imkanı vardır.
f) Kontrol Panel sayesinde tüm işlemler online yapılabilir.
g) Ödemelerimiz peşindir.
h) Backup hizmetleri Opsiyoneldir.
ı) Hosting hizmetinizde kullandınız domainlerin değişiminde, dosya yedeği alınmayıp site ayarlarınız sıfırlanarak yeniden yapılır.

12 - COM.TR Uzantılı Domain kayıt siparişlerinde eğer domain belge gerektiriyor ise, kullanıcı domain kaydı için gerekli belgeleri tarafımıza göndermekle yükümlüdür. Kullanıcı belge göndermez ise veya gönderilen belgeler eksik, geçersiz, domain kaydı için yetersiz ise sorumluluk kullanıcıya aittir sipariş için ödenen ücret geri ödenmez.

13 - isimtescil.net ve/veya onun her ne koşul altında olursa olsun iştirakleri ve/veya isimtescil.net'e iştirak eden ticari faaliyetler herhangi bir güvenlik riski öngördüklerinde özel ya da tüzel şahıslara ait barındırdıkları üye bilgilerinin değiştirilmesi ya da silinmesi ya da durdurulması ya da herhangi başka bir fiili ve/veya sanal eylemin elektronik ya da basılı ortamda gerçekleştirilebilmesi ya da iptal edilebilmesi adına ilgili üyelik üzerinde hak iddia eden her nevi şahıs veya şahıslardan; üzerlerinde Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası barındıran resmi kimlik örneklerini isteyebilir, bu şart gerçekleşmediği ve/veya iletilen belge örneğinde tutarsızlık ve/veya işbu belgenin üzerinde barındırdığı bilgilerin tespitini ya da okunurluğunu zorlaştıran herhangi bir kararsızlık durumda ise hiçbir işlem yapmama haklarını saklı tutarlar.

14 - Müşterice üyelik hesabının açılmasını takiben ürün alımı gerçekleştiğinde, kurulan ticari faaliyet kapsamında mevzuat gereği ilgili üyelik hesabı 10 yıl süreyle silinemez ve sadece kullanıma kapatılabilir. Ancak üyelik işlemleri gerçekleştirildiği halde herhangi bir ürün alımı yapılmaması durumunda müşterinin üyeliğinin silinmesi talebi hakkı vardır ve ilgili talep üzerine üyelik silinir.

Ürün İade Politikası için Lütfen TIKLAYIN