Ödeme Seçenekleri

Banka Havalesi
Tüm banka hesaplarımıza havale ve eft ile ödeme yapabilirsiniz. Bankamatik ve internetten üzerinden yapılacak işlemlere düşük komisyon ücretleri ödenmektedir. Şubeden yapılan işlemlerde şubeler havale masrafı yüksek isteyebilirler. Tercihlerinizi internet bankacılığından yana kullanınız. Dolar ve TL para cinsi üzerinden ödeme yapabilirsiniz.
Ödemeyi yaptıktan sonra Ödeme Bildirim Formunu mutlaka doldurunuz. Aksi takdirde işleminiz yapılmayacaktır.
Kredi Kartı Peşin / Taksitli
Visa, MasterCard, American Express logolu tüm kredi kartlarından nakit ödeme yapabilirsiniz. Bankamatik veya paracard gibi debit kartlar ile de tek çekim işlemler yapabilirsiniz.
Kredili Ödeme
isimtescil.net hesabınıza toplu olarak ödeme yapıp alışverişlerinizde bu ödemeden kullanabilirsiniz. Kredili işlemler kredi kartı işlemleri gibi online olarak gerçekleşmektedir. Hesabınıza kredi eklemek için isimtescil.net hesap yönetimi kısmından kredi yönetimini kullanabilirsiniz.
Faturalandırma
isimtescil.net üzerindeki tüm alışverişlerinizin faturası online olarak kesilmektedir. Faturalar siparişin geçildiği ay içinde hazır olmaktadır. Faturanızın çıktısını alıp orjinali yerine kullanabilirsiniz.